Alsėdžių mokykla mokslo metų pradžią pasitinka naujais projektais

Netruks prabėgti paskutinės rugpjūčio dienos ir mokyklų skambutis vėl kvies į vis atsinaujinantį ir sudėtingą mokslo ir žinių pasaulį. Tam, kad ugdymo procesas vyktų kuo įdomiau ir prasmingiau mokyklų pedagogai ruošiasi iš anksto.
    
Alsėdžių vidurinės mokyklos pedagogai naujus mokslo metus sutinka su gera žinia, kad jų rengti projektai sulaukė finansavimo. Dar vasaros pradžioje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras buvo paskelbęs projektų konkursą „Būkime kartu“. Šio konkurso tikslas – bendravimas su kita  kalba kalbančių mokyklų bendraamžiais. Alsėdiškiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Šalom Aleichemo gimnazija. Mokyklos parengtas projektas sulaukė tinkamo įvertinimo – jau šį rudenį tiek Alsėdžiuose, tiek Vilniuje istorijos pamokos bus paremtos gyvais liudijimais apie žydų istoriją, abiejų šalių kultūrą, bei tradicijas. Daugiausia buvo finansuota Vilniaus ir Kauno mokyklų parengti projektai. Alsėdžių vidurinės mokyklos gavęs finansavimą projektas buvo vienintelis iš Žemaitijos regiono.
    
Ne mažiau svarbus ir  Baltijos pažangių technologijų instituto įvertinimas mokyklos parengtam projektui – mokslo populiarinimo dienų ciklui „Mokausi, kad sužinočiau“.  Vykdant šį projektą Alsėdžiuose besimokantys moksleiviai turės unikalią galimybę lankytis aukštosiose mokyklose, susipažinti su ten atliekamais moksliniais tyrimais, suprasti jų reikšmę. Garsūs šalies mokslininkai atvyks į mokyklą, dalyvaus tiksliųjų mokslų pamokose. Tikimės, kad šis projektas padės baigiantiems mokyklą tinkamai pasirinkti šiuo metu vis populiarėjančias fizinių ir technologinių krypčių studijų programas. Mokslo populiarinimo renginiams skirtą finansavimą  alsėdiškiai gavo taip pat vieninteliai iš viso regiono.
    
Be šių naujų projektų, kurių vykdymas prasidės šiais mokslo metais, mokykloje jau vykdomi  du rajono Visuomenės sveikatos programos projektai „Medaus keliu“ ir „Stiprinkime sveikatą kartu“.
        
Informaciją parengė Daiva Gramalienė

Griežtai draudžiama Plungiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Plungiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Plungiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.153.73.72.

Rašyti

Portalo Plungiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Plunge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.