Alsėdžių gimnazistai pasišovė suvienyti šalies signatarų vardus turinčias gimnazijas

Dažnai nuo mokyklų reikalų nutolusiems žmonėms sunku suprasti, ką mokyklose vasaros metu veikia neatostogaujantys žmonės. Norint tinkamai pasiruošti naujų mokslo metų pradžiai ir pasirūpinti, kad mokykloje mokiniams būtų įdomūs ne tik privalomi ugdymo dalykai tam reikia ruoštis iš anksto.

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija baigiantis mokslo metams pasiruošė dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro skelbtame  Neformaliojo vaikų švietimo projektų finansavimo konkurse. Dalyvaujant šiame konkurse buvo pasirinkta pilietiškumo tema ir parengtas projektas „Signatarų takais 1918-2018“. Pagrindinis projekto tikslas – suvienyti šalies gimnazijas, kurioms suteikti Nepriklausomybės akto signatarų vardai.

Rengiant projektą teko padirbėti su Ukmergės Antano Smetonos, Vilniaus Mykolo Biržiškos, Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio, Šilalės rajono Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazistais ir jų pedagogais. Niekam nėra paslaptis, kad mokyklos, turinčios žymių žmonių vardus, turi surinkusios ir daugiau įvairios medžiagos apie juos. Šiuo projektu bus stengiamasi pagilinti krašto istorines žinias, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, numatytos įvairios konkursinės veiklos, kurios būtų patrauklios tiek jaunimui, tiek suaugusiems.

Smagu, kad atliktas darbas ir planuotos veiklos buvo tinkamai įvertintos vertinimo komisijos. Šią savaitę pasirašytos sutartys ir įsipareigojimai projekto vykdymui. Iš viso šiam projektui buvo pateikta net 157 projektinės paraiškos, iš kurių dalinai finansuoti 28 projektai. Alsėdiškių projektui (projekto vadovė Daiva Gramalienė) paskirtas 6798 eurų finansavimas.

Pagal planuojamas ir patvirtintas veiklas pirmas visų projekto dalyvių susitikimas numatytas rugsėjo 21-22 dienomis Alsėdžiuose. Daugiau nei 100 jaunų žmonių iš visos Lietuvos atvyks į Alsėdžius  ne tik susipažinti su Stanislovo Narutavičiaus gimtine, jo gyvenimu, atlikti numatytas kūrybines užduotis, bet ir dalyvauti planuojamoje tarptautinėje konferencijoje, skirtoje broliams G. ir S.Narutavičiams.Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos inf.

Griežtai draudžiama Plungiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Plungiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Plungiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.207.82.217.

Rašyti

Portalo Plungiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Plunge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Plungės SRC „Inesa“ krepšininkės - finale

Plungės SRC mergaičių komanda „Inesa“, vadovaujama trenerės Julytės Mefiodienės, sezono pabaigoje dėl teisės žaisti stipriausių komandų...

Teatro „Saula“ spektaklis „Pasaka apie drąsuolį berną“ pripažintas geriausiu

Gegužės 10 d. Plungės kultūros centre vyko nacionalinio vaikų ir jaunimo teatrų konkurso „Šimtakojis“ baigiamoji šventė, kurioje Plungės...