Plungės SRC-„Inesa“ iškovojo bronzos medalius

Gegužės 17-18 dienomis Klaipėdoje vyko MKL U16 A diviziono mergaičių krepšinio finalinės varžybos, į kurias teisę dalyvauti iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ komanda, vadovaujama trenerės J. Mefiodienės, laimėjusios prieš Kauno KM merginų komandą.

Finalo varžybose dalyvavo Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, Panevėžio KKSR, Alytaus SRC ir Plungės SRC-„Inesa“ merginų komandos.

Pirmas rungtynes teko žaisti su Klaipėdos V. Knašiaus KM komanda, kurias pralaimėjome rezultatu 83:58 (26:7; 17:20; 21:16; 19:15). Užduotis buvo sužaisti be traumų, nes prieš V. Knašiaus KM komandą čempionate pralaimėdavome gan nemažu skirtumu, todėl jėgas pataupyti nusprendime kitoms rungtynėms.

Alytaus SRC komanda, žaisdama su Panevėžio KKSR komanda, rungtynes pralaimėjo 59:66. Stebėdamos varžybas, jau žinojome, kad teks rungtyniauti su Alytaus mergaičių komanda, kuri čempionate buvo įveikusi mūsų komandą du kartus.

Prasidėjus varžyboms, mūsų komanda didžiausią dėmesį skyrė gynybai, beveik visą varžybų laiką pirmavo. Kad pasiektume pergalę, buvo išnaudotos visos minučių pertraukėlės ir vis priimami nauji sprendimai, kad neleistume varžovėms įgyti pranašumo rezultato atžvilgiu. Tad pergalę iškovojo Plungės SRC-„Inesa“ komanda rezultatu 55:47 (14:12; 12:5; 20:15; 9:15), iškovodama III vietos MKL A divizione medalius.

Rezultatyviausiai žaidė Gabrielė Grauslytė, atkovojusi 13 kamuolių ir pelniusi 21 tšk., Evelina Razgutė atkovojo 19 kamuolių, pelnė 10 tšk., Brigita Kontenytė – 8 atkovoti kamuoliai ir 7 tšk. Visos komandos žaidėjos, negailėdamos jėgų, kovojo dėl kiekvieno kamuolio.

Gabrielė Grauslytė išrinkta į MKL startinį penketuką, apdovanota prizu, o visos komandos žaidėjos ir trenerė - LIDL dovanomis.

Plungės SRC-„Inesos“ komandos žaidėjos ir trenerė pasiekė, ką svajojo, nustebindamos savo varžovus. Tai padaryta dėka didžiulio noro laimėti, darbu, ryžtu, valia ir žemaitišku kovingu charakteriu.

Griežtai draudžiama Plungiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Plungiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Plungiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.204.36.101.

Rašyti

Portalo Plungiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Plunge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Penki iš šešių Q10 preparatų neišlaikė bandymo

Vartoti Q10 preparatą, kurio Jūsų organizmas neįsisavina, yra tikras pinigų švaistymas; deja, neįsisavinamų preparatų rinkoje yra stebėtinai...

Žemaitijos regiono gamtamokslinė kūrybinių – tiriamųjų darbų konferencija „Aš ir aplinka“

Gegužės 17 d. Plungės viešojoje bibliotekoje nuo ryto vyko Žemaitijos regiono gamtamokslinė kūrybinių – tiriamųjų darbų konferencija „A...