Švenčiant Tarptautinę teatro dieną Plungės kultūros centre apsilankė per 2500 lankytojų

Kovo 27 diena – Tarptautinė teatrodiena. Šiemet šiai svarbiai datai paminėti Plungės rajono savivaldybės kultūroscentras kartu su rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūrosskyriumi surengė moksleiviško teatro dieną ,,Laiškai Lietuvai“. Šventėsdalyviai savo pasirodymus skyrė ir Lietuvos valstybingumo šimtmečiui paminėti.

Pirmą kartą surengtoje rajoninėje moksleiviškoteatro šventėje dalyvavo: Plungės ,,Ryto“ pagrindinė mokykla parodžiusiliteratūrinę kompoziciją ,,Piešiu Lietuvą“ (mok. K. Riaukienė, R. Paulauskienė,A. Šimkuvienė, I. Šarkauskienė, R. Zabielienė), šešėlių teatro spektaklį,,Neklaužada“ (mok. K. Vanskevičienė), kompozicijas ,,Jūros kalba“ (mok. I.Platakienė), ,,Giesmė apie pasaulio medį“ (mok. J. Pakarklienė, K. Kazlauskas).Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla pristatė kompoziciją ,,Tauačiū, Tėvyne, už kalbą“ (mok. V. Turskytė, V. Taurinskienė, S. Matulienė).Plungės ,,Babrungo“ pagrindinė mokykla dovanojo spektaklį ,,Senelė Painelė“(mok. V. Gedžiuvienė) ir sakmę ,,Saulė ir mėnulis“ (vad. V. Ratienė) beiliteratūrinę kompoziciją ,,Aš tavo akyse matau“ (mok. B. Šimonienė). PlungėsSenamiesčio mokykla suvaidimo inscenizaciją ,,Mes visi skirtingi“ (mok. K.Vaškelevičienė, A. Gerdauskienė) ir kompoziciją ,,Aš esu Lietuva“ (mok. V.Makauskienė, L. Domarkienė). Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykladovanojo žaidimą – dainą ,,Yra tokia diena“ (mok. D. Mickienė, R. Bartkienė) irliteratūrinę – muzikinę kompoziciją ,,Aš esu“ (mok. R. Raudienė). Plungėsspecialiojo ugdymo centras parodė kompoziciją ,,Svarbiausia kalba“ (mok. J.Arlauskienė, D. Budrienė, D. Ažaneckienė, K. Masiliauskienė). Plungės rajonoPlatelių gimnazija atliko šokio kompoziciją ,,Kova“ (mok. R. Kasteckaitė).Plungės ,,Saulės“ gimnazija parodė menines – literatūrines kompozicijas ,,Kaipmūsų senoliai lietuvybę išsaugojo“ (mok. D. Gedvilienė) ir ,,Ieškojimai“ (mok.R. Damulienė, J. Mažuknė). Kulių gimnazija suvaidino inscenizaciją ,,Trysmylimos“ (mok. V. Simėnienė).

Šį jaunatvišką, kupiną pilietiniopatriotiškumo ir teatro, muzikos, šokio kalbos renginį savo puikia vaidyba apjungėPlungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras ,,Saula“, vadovaujamas Sigitosir Romo Matulių.

Šventės dalyvius ir žiūrovussveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, savivaldybėsšvietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, kuris visus dalyviusapdovanojo padėkos raštais, o kultūros centro direktorius Romas Matulisdėkodamas už puikius pasirodymus įteikė saldžias dovanas.

Įsimintina teatro šventė apjungusiper 2500 mūsų rajono vaikų ir jaunimo ir pristačiusi teatro metodą, kaip puikiągalimybę visame ugdymo procese.Plungėskultūros centro informacija

Griežtai draudžiama Plungiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Plungiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Plungiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.146.206.127.

Rašyti

Portalo Plungiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Plunge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Vaikų pusryčiai: ką turėtų žinoti tėvai?

Sveiki pusryčiai – svarbi dienos pradžia kiekvienam – tiek suaugusiajam, tiek vaikui. Tačiau dažnai mažųjų nenoras valgyti sukelia daug str...

Plungės miesto priežiūra žiemos metu

Žiema tuoj perkops pusiaują, bet savo tikrąjį veidą pradėjo rodyti tik prieš savaitę. Kai ciklonai veja vienas kitą, oro temperatūra vien di...