Plungėje pasirašyta Plungės rajono ir Kvareli savivaldybių bendradarbiavimo sutartis

  Š. m. gegužės 24 - 31 dienomis su oficialiu vizitu Kvareli savivaldybėje (Gruzijoje) lankėsi Plungės rajono savivaldybės delegacija. Vizito metu, gegužės 26 d., kai Gruzija šventė Nepriklausomybės dieną, buvo pasirašyta Plungės rajono ir Kvarelio savivaldybių bendradarbiavimo sutartis.

       Su atsakomuoju vizitu š. m. rugpjūčio 4 - 7 dienomis Plungės rajono savivaldybėje svečiavosi 6 oficialių asmenų delegacija iš Kvarelio, vadovaujama savivaldybės valdytojo Ilia Mzegalashvilio.

       2015 m. rugpjūčio 5 dieną Mykolo Oginskio rūmuose dar kartą pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Plungės rajono ir Kvarelio savivaldybių, šalių parašais patvirtinant lietuviškąjį sutarties variantą. Pasirašydamos sutartį, šalys patvirtino, kad skatins savo regionų bendradarbiavimą ir draugystę, pagrįstą demokratijos principais, pasitikėjimu ir lygybe. Sutarties šalys susitarė, kad visuomeninis, kultūrinis, ekonominis bendradarbiavimas privalo stiprinti dviejų tautų žmonių bičiulystę, skatinti keitimąsi mokslo ir technikos naujovėmis, kultūros ir paveldo tradicijomis, skatinti kaimo ir žemės ūkio plėtrą, plėsti verslo ir prekybos ryšius tarp įmonių, įstaigų, organizacijų. Išnaudodamos visas savivaldos galimybes, šalys numatė skatinti sporto ir turizmo plėtrą, keistis ekologijos ir racionalaus gamtos išteklių naudojimo idėjomis, bendradarbiauti jaunimo bei nevyriausybinių organizacijų politikos, informacijos sklaidos srityse.

       Vizito Plungės rajono savivaldybėje metu svečiai buvo supažindinti su rajono administracinio valdymo sistema, švietimo, sveikatos priežiūros, kultūros įstaigomis ir pagrindiniais turizmo traukos objektais. Svečiai buvo nuoširdžiai priimti Plungės rajono savivaldybės ligoninėje, Visuomenės sveikatos biure, privačiame sveikatos priežiūros centre, Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje ir supažindinti su šių įstaigų vykdoma veikla.

       Kvarelio delegaciją ypatingai domino Savivaldybės teritorijoje veikiančios pramonės ir verslo įmonės, todėl po vizitų į UAB „Litnaglis“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“ ir įmonių grupę „LHM“, delegatai liko sužavėti jų priėmimu, įmonių pristatymu, moderniausiomis technologijomis, gamybos mąstais ir ateities planais. 

       Svečiai iš Gruzijos išvyko su daugybe minčių apie ateities projektus ir galimas Plungės rajono savivaldybės sveikatos priežiūros, švietimo, kultūros įstaigų ir verslo įmonių bendradarbiavimo formas.

Griežtai draudžiama Plungiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Plungiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Plungiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 54.166.152.187.

Rašyti

Portalo Plungiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Plunge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Kaune spindėjo Moksleivių krepšinio lygos žvaigždės

Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį rinkosi geriausi Lietuvos jaunieji krepšininkai. Čia vyko Moksleivių krepšinio lygos (MKL) „Manijos ...