Jaunoji kūrėja Gintarė Petraitytė iš mokinių kūrybinio konkurso grįžo su apdovanojimu

Gegužės 3 dieną Kauno Valstybiniame lėlių teatre vyko mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ apdovanojimų šventė.

Šeštąjį kartą šį konkursą organizavo Lietuvos mokinių formaliojo ir neformaliojo švietimo centras kartu su leidykla „Kalendorius“. Renginio globėja ponia Alma Adamkienė.

Šiemet į konkursą atsiųsta 300 pasakų. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 5 klasės mokinės Gintarės Petraitytės kurta pasaka „Gondingos gelbėtojas“. Pasiruošti konkursui padėjo lietuvių kalbos mokytoja Laura Rojutė.

Balandžio pradžioje gautas kvietimas atvykti į apdovanojimų šventę. Pakviestųjų buvo 250. Nuvykusi Gintarė sužinojo, kad jos pasaka pateko ir tarp 51 geriausiųjų darbų!

Visi vaikų kūriniai atspausdinti specialioje knygoje „Lietuvos vaikų pasakos“. Organizatoriai po vieną knygos egzempliorių padovanojo ir geriausiųjų pasakų autoriams. Apdovanojimų šventėje dar skelbtos specialios nominacijos, įteikti trečiojo, antrojo, pirmojo laipsnio medaliai, Švietimo ministro padėkos raštai ir diplomai. Vaikų nepamiršo ir konkurso rėmėjai. Jie įteikė savus prizus.

Po apdovanojimų vaikams dovanotas nuotaikingas lėlių teatro spektaklis pagal Brolių Grimų pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Mokytojams tuo tarpu surengtas seminaras „Pasakų svarba formuojant vaiko pasaulėžiūrą“. Jo metu konkurso organizatoriai pasidalino gautų pasakų patirtimi. Pateikė keletą patarimų, kad pasakos būtų kuo kokybiškesnės. 

Dar kartelį sveikiname jaunąją mūsų mokyklos kūrėją!

Laura Rojutė,
Nausodžio pagrindinės mokyklos
lietuvių kalbos mokytoja

Griežtai draudžiama Plungiškis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Plungiškis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Plungiškis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 35.153.73.72.

Rašyti

Portalo Plungiškis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Plunge@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.